Pijukanje Srpsko društvo dr Mladen Stojanović iz Velenja već osmu godinu organizuje pijukanje. Posebna zaduženja imali su pojedinci i članovi društva za pripremu i organizaciju. Za odlazak u šumu i sječu badnjaka ove su godine bili zaduženi Zoran i Jovo Jauz, a pomogli su još Luka Marković, Njegoš Jauz i Vukašin Jauz. Trebali su ići
Opširnije...